Рідина для електронних сигарет

У цій категорії немає товарів.


Рідина для електронних сигарет

Рідини для електронних сигарет

Відмовитися від нікотину непросто, особливо якщо ця згубна звичка набувалася впродовж багатьох років, та паління в Україні вже стало масовим і подібна тенденція не може не лякати. Держава почала боротися з курінням, в усякому разі, в громадських місцях. Якщо хочеться палити, та є бажання кинути цю згубну звичку, чудовою альтернативою може стати електронна сигарета або вейп. Відмінною рисою цього пристрою є його мінімальний рівень небезпека для здоров'я. Щоб електронна сигарета функціонувала, її потрібно заправити за допомогою спеціальної рідини. І ось тут новоявлені вейпомани стикаються з проблемою – не можуть правильно підібрати і купити рідину.

На що звернути увагу при виборі рідини для електронних сигарет

Вибір рідини для електронних сигарет не менш, а то й більш відповідальний процес, ніж купівля самого вейпу. Саме за допомогою рідини визначаються смакові відчуття пару, який вдихає курець. Тобто, навіть коли у вас відмінний гаджет, він не принесе задоволення, якщо неправильно підібрати або змішати добавки.

При замовленні рідини особливу увагу потрібно приділити наступним критеріям:

 1. Склад. Це важливий показник, оскільки від кількості гліцерину залежить густина і насиченість пару. Також гліцерин позитивно позначиться на загальних відчуттях від вдихання випарів. Якщо ж в складі більше пропіленгліколю, то смак буде більш насичений, бо самого пару буде виділятися досить мало. У продажу є різні рідини, де співвідношення гліцерину та пропіленгліколю відрізняється суттєво. Найпопулярніші пропорції 30-40% на 50-60%. Решта 10% – це дистильована вода.
 2. Нікотин. Рідина може зовсім не містити нікотину – бути «нульовкою». Більшість сумішей мають у складі нікотин, але в різних кількостях. Міцність складу залежить від того, скільки мг нікотину на мл рідини. Може бути 3, 6, 12, 18 мг і т.п., відповідно рідину для електронних сигарет можна порівняти з легкими, середніми і міцними цигарками. Якщо не хочете нанести шкоди організму, використовуйте «нульовки». З їх допомогою також можна розбавляти більш міцні рідини.
 3. Смак. При переході від звичних тютюнових виробів до електронних сигарет, багатьом важко звикнути до того, що за допомогою заправки можна отримати не тільки звичний, хоч і далеко не найприємніший смак, але і щось незвичайне. Звісно, можна заправити вейп рідиною, що нагадує класичні сигарети, хоча заради експерименту легко купити рідини зі смаком ягід, фруктів, кави, ментолу або навіть кока-коли. Але, слід пам'ятати, що навіть однакові смаки у різних виробників будуть відчуватися по-різному. До того ж у всіх індивідуальне сприйняття, тому щоб визначитися є тільки один вихід – спробувати самому.
 4. Походження ароматизатора. Рідину можуть виготовляти з додаванням натуральних або синтетично створених ароматизаторів. Органічні продукти позиціонують як більш якісні і ціна таких рідин помітно вище, та синтетичні добавки за ціною більш доступні і складно довести що така жижа значно гірша. Єдиний спосіб знайти свій продукт, замовити кілька варіантів.

Замовлення нових рідин для вейпера – спосіб спробувати щось нове. В інтернет-магазині є великий вибір смаків, тому можна підібрати щось незвичайне, а при бажанні, можна і самостійно скомпонувати оригінальну заправку.

Як розрахувати міцність рідини

Якщо електронна сигарета купувалася, як спосіб замінити куріння, дуже важливо правильно підібрати рідину, за допомогою якої буде проводитися заправка гаджета. Рідина не повинна бути міцнішою, ніж сигарети, які раніше вживала людина, інакше залежність тільки посилиться. Також може бути протилежна ситуація, коли задоволення псує недостатньо насичений пар, через занадто слабку рідину.

Щоб купити правильну рідину для вейпу, потрібно враховувати такі дані:

 • щоденну частоту куріння;
 • напругу акумулятора в електронній сигареті;
 • міцність використовуваних сигарет (для тих, хто раніше палив).

Знаючи ці показники, можна самостійно обчислити, до якої кількості нікотинових випарів організм встиг звикнути.

Для цього потрібно кількість нікотину, що є в придбаному тютюні (зазначена на пачці) помножити на кількість викурених сигарет. Для наочності, якщо на пачці є напис 0,6 мг, а людина курить 20 сигарет в день, доза нікотину складає 12 мг.

Тепер залишилося купити рідину, що відповідала б побажанням споживача. Зробити це можна, беручи за основу таблицю:

Міцність (мг/мл)

Кому підійде

0

Рідину можуть використовувати люди, що не палять або намагаються кинути палити.

6-8

Краще всього підходить новачкам, та доволі часто її придбають люди, що кидають палити.

11-12

Підходить людям, які курять не часто або віддають перевагу легким сигаретам і бажають саме так користуватися й электронным гаджетом.

16-18

Подібну рідину оцінять курці зі стажем. Такая жидкость подходит курильщикам со стажем. Ця заправка замінить пачку сигарет середньої міцності.

22-24

Якщо людина викурює по кілька пачок у день, то їй підійде рідина лише з такою кількістю нікотину. Тільки в такому разі електронна сигарета замінить процес паління індивіду, котрий рідко випускає цигарку із рук.

36

Використання такої рідини в чистому виді зустрічається вкрай рідко. Її, зазвичай, купують для розведення сумішей. Заправляти цією рідиною вейп категорично не рекомендується, бо це може бути небезпечно для здоров’я.

Якщо людина вперше пробує вейп, краще не починати з сильних рідин. Це стосується не тільки новачків у світі куріння, але і заядлих курців. Через випаровування, міцність рідини відчувається набагато сильніше, тому це організм може реагувати не найкращим чином. Саме тому бажано купувати легкі заправки, після чого, при бажанні, поступово піднімати «градус». У цій справі важливо стежити за тим, як організм сприймає ту чи іншу концентрацію.

Рідина для вейпу в інтернет-магазині

На те, як часто доведеться замовляти рідину, якою проводиться заправка електронної сигарети, впливає безліч чинників. Наприклад, інтенсивність паління, та й особливості самого гаджета мають неабиякий вплив.

Зазвичай флакончика рідини об'ємом від 10 до 30 мл вистачає на одну заправку. А флакон у середньостатистичного жителя України витрачається на протязі 1-1,5 тижнів. Це означає, що потрібно замовити кілька флакончиків рідини одночасно. Найвигідніше це зробити в інтернет-магазині:

 • великий вибір смакових рішень, що сподобаються як вейперам-новачкам, так і професіоналам, які шукають нові смаки;
 • доступна ціна на продукцію різних брендів;
 • хоча ціни у виробників на схожий товар можуть помітно коливатися, консультанти допоможуть зробити кращий вибір;
 • можливість спокійно вивчити асортимент, вибравши заправки на свій смак;
 • замовити доставку в будь-яке місто – обслуговується вся Україна;
 • кращі бренди зі світовим ім'ям, продукції яких можна довіряти.

Наш інтернет-магазин постійно розширює лінійку продуктів. При цьому ціна залишається максимально доступною, наскільки це може бути з урахуванням того, що пролається сертифікована жижа вищої якості для заправки вейпу. Таким чином, покупці можуть вибирати вподобані смаки і експериментувати.

Підписка на новини: