Кліромайзери для електронних сигарет (e-cigarette)

У цій категорії немає товарів.


Кліромайзери для електронних сигарет (e-cigarette)
Кліромайзер – це бак електронних сигарет. Він складається з двох частин – випарного елемента та корпусу. Кліромайзери вважаються особливим різновидом атомайзерів, проте вони не завжди обслуговуються, на відміну від останніх. Хоча в перших кліромайзерах дійсно не було можливості заміни деталей, сучасні вейпи передбачають практично будь-яке втручання в обслуговування конструкції. А завдяки прозорій колбі зі скла або пластику, завжди можна спостерігати, що знаходиться всередині пристрою для створення пару.

Різновиди кліромайзерів

Кліромайзери можна назвати новинкою в сфері електронних сигарет. Проте, даний вид комплектації вейпів уже встиг здобути прихильність користувачів. Що цікаво, популярністю користуються практично всі види інструментів для куріння.

 

Залежно від функціональних можливостей виділяють такі пристосування:

 

       1.     Нерозбірні. Кліромайзери цього типу з'явилися одними з перших. Багато вейперів віддають перевагу цим моделям навіть сьогодні, хоча у них з'явилися досить серйозні конкуренти. Розглянуті кліромайзери прості та доступні. Вони зручні в експлуатації, але їх називають одноразовими. Якщо зіпсується якийсь елемент, міняти доведеться весь пристрій. Його не можна відремонтувати, можна лише викинути і купити новий. Використовується тільки на eGo сигаретах. Легко підібрати оптимальний варіант можна виходячи з того, яка у людини електронна сигарета.

2.     Зі змінним випарником. Його потрібно міняти хоча б раз на місяць, та краще ще частіше.

3.     Розбірні. Власники електронних сигарет можуть самостійно налаштовувати кліромайзер такого типу. Насадки змінюються користувачем кліромайзера, що сприяє максимальній економії. Вейпер сам налаштовує смак, вибирає опір, що буде видавати електронна сигарета і т.п. Звісно, без навичок у цій справі не обійтися, та їх можна отримати завдяки звичайній практиці.

4.     Комбіновані. Ці моделі кліромайзерів називають універсальними. Вони підходять як для заводських, так і для саморобних намоток. Якщо купити такий прилад, він дозволить відкрити більше можливостей в обслуговуванні.

5.    Дріпкі. Купити таке пристосування ще можна, хоча воно відноситься до найстаріших моделей кліромайзерів. Відмінно підійде користувачам, які хочуть відчути класичний смак вейпу. Проте електронна сигарета з таким видом кліромайзера не має ємності для курильної рідини. Кожен новий «затяг» вимагає нової порції. В результаті, ціна експлуатації курильного пристрою зростає.

6.     Залежно від того, якою електронною сигаретою хоче користуватися вейпер, буде вибиратися кліромайзер. Моделі є найрізноманітнішими, і кожна має свої переваги.

Переваги та недоліки клірів

Кожен, хто користувався електронними сигаретами, може погодитися, що випарник є дуже важливою частиною цього пристрою. Від нього залежить надто багато, в тому числі, якість диму. Логічно, що економити на випарнику не варто, але і купувати гаджети за ціною, нерівноцінною їх якості, теж не має сенсу.

Перш ніж прийти до висновку, що хочете купити саме кліромайзер (або як його ще називають – клір), потрібно дізнатися про його позитивні сторони:

  • Завдяки своїй прозорій структурі, кліромайзер дозволяє відстежувати кількість рідини, що залишилася в сигареті. Іншими словами, не доведеться засмучуватися, коли в самий невдалий момент вона закінчиться. Досить просто подивитися на клір, щоб зрозуміти, як довго залишилося насолоджуватися ароматним димом.
  • У клір може поміститися досить солідна кількість парової суміші. Звісно, багато що залежить від конкретної моделі, яку будете купувати. Але в будь-якому випадку, в клір може поміститися в середньому від 1,6 до 3 мл рідини. Цього більш ніж достатньо, щоб парити собі на втіху. Хоча, як надовго вистачить рідини, залежить ще й від активності людини, яка палить.
  • Просте обслуговування та експлуатація. Правильно підібрані кліромайзери можуть прослужити досить довго. Щоб обслуговувати електронну сигарету, не потрібно особливих навичок. Досить просто уважно прочитати інструкцію і вчасно робити поповнення запасів рідини.
  • Можуть видавати густий пар із насиченим смаком.

Недоліків у кліру не так багато. Наприклад, при неправильній експлуатації він може підтікати, але тільки якщо це неякісна модель. Не рекомендується використовувати кліри, зроблені з пластмаси. Вони вбирають запахи і можуть давати неприємний присмак. Щоб цього не сталося, слід замовити скляну модель. Її ціна трохи вище в інтернет-магазині, та і якість краща.

Іншими словами, кліромайзери – досить практичний вибір, незалежно від виду і, його дуже просто замовити в Україні.

Купити клір в інтернет-магазині «Світ кальянів»

Інтернет-магазин – це найшвидший спосіб отримати бажане. Про особливості покупки в магазині «Світ кальянів»:

  • величезний вибір моделей клірів;
  • можливість підібрати підходящий варіант пристрою за доступними цінами;
  • зручна форма пошуку й інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
  • доставка по всій Україні;
  • безліч знижок та акційних пропозицій;
  • зручні способи оплати платіжними сервісами, що підтримує Україна.

Сучасний ринок кліромайзерів в Україні тільки розвивається. Оскільки вейпи більш дбайливо відносяться до здоров'я курців, їх покупка дозволить відчути нові грані куріння. Головне, що паління буде проходити з мінімальними ризиками для споживача.

 

Підписка на новини: