Електронні сигарети (e-cigarette)

У цій категорії немає товарів.


Електронні сигарети (e-cigarette)

   Останнім часом в моду став входити здоровий спосіб життя, саме тому на сучасному ринку стало з'являтися безліч спеціальних засобів, які допомагають позбутися від нікотинової залежності. У багатьох випадках куріння є більше психологічною залежністю, тобто для людей важливо відчувати сам процес куріння. Прекрасне рішення цього питання - електронні парогенератори, або електронні сигарети.

   Електронні сигарети - це електронні дівайси, за допомогою яких людина може імітувати процес куріння. В основу конструкції входить спіраль, яка нагрівається і внаслідок чого рідина перетворюється на пару. Для завзятих курців пропонується безліч видів рідин - нікотинові, безнікотинові, ароматизовані.

Чому варто перейти на електронні сигарети

   Куріння електронної сигарети має ряд переваг, основні серед яких:

• Електронні сигарети на багато менше шкодять здоров'ю людини, в порівнянні зі звичайними сигаретами.

• Куріння електронних сигарет не заборонено законом. За допомогою електронних парогенераторів ви з легкістю зможете обійти заборону на куріння в громадських місцях.

• Ці гаджети більш вигідні фінансово. Використання електронної сигарети набагато менш затратно, ніж куріння звичайної сигарети.

   Багато споживачів, перед тим як купити електронну сигарету, сидять на різних форумах, шукають відгуки про моделях. Але тут важливо розуміти, що для кожної людини вибирати електронну сигарету потрібно індивідуально. Є безліч чинників, які впливають на правильний вибір - частота ширяння, зручність, добова потреба отримання нікотину і т.д.

Придбати електронну сигарету в інтернет магазині Світ Кальянів

   Перед покупкою важливо визначитися з наступними моментами:

• Тип акумулятора. Існує два види - автоматична електронна сигарета (активується під час безпосередньої затяжки) і кнопкова (активується від натискання кнопки на корпусі).

•    Розміри. Бувають міні сигарети (за розмірами і формою максимально наближені до звичайних сигарет), середнього розміру і сигарної форми (електронні парогенератори, адаптовані до класичних розмірами тютюнових виробів).

• Система випаровування. Поділяються на атомайзери, танкомайзери і картомайзери. Відмінність між ними в типі використовуваного випарника.

   Електронні сигарети, представлені в нашому інтернет магазині, виготовляються перевіреними компаніями-виробниками. У нас ви зможете купити електронну сигарету підходящої для вас моделі. Широкий асортимент, низькі ціни, висока якість продукції - все це зробить ваше ширяння смачним і приємним. Якщо у вас з'явилися питання або потребуєте консультації фахівців - наші менеджери завжди будуть раді вам допомогти і дадуть відповідь на будь-які ваші питання.

Підписка на новини: