База для електронних сигарет

У цій категорії немає товарів.


База для електронних сигарет

Самозаміс рідини для електронних сигарет

Куріння, не найкорисніша звичка, але за допомогою електронної сигарети від неї можна повністю або частково позбутися. Цей процес не швидкий, та все можливо, якщо докласти зусилля. Ось тільки для електронної сигарети потрібна база для самозамісу, правильно вибрати і купити яку можуть далеко не всі новачки. Ця проблема легко вирішується, враховуючи наскільки корисніше база для самозамісу від звичного сигаретного диму.

Правила самозамісу

Самозаміс – це самостійне приготування рідини для пару, що випускає електронна сигарета. Він дозволяє індивідуально підібрати пар, який би сподобався курцю і, приніс би в процесі куріння ще більше задоволення. Так як смаки у всіх відрізняються, часто готові суміші не можуть повністю задовольнити вейпера відносно міцності і насиченості пару.

За допомогою самозамісу з'являється можливість творчо себе проявити, але відступати від базових правил не рекомендується:

 • потрібно змішувати різні ароматизатори;
 • можуть використовуватися такі компоненти: пропіленгліколь, гліцерин, рідкий нікотин, і іноді дистильована вода.

Далі вже багато що залежить від обраної техніки змішування.

Методи змішування

Досвідчені вейпери можуть робити суміші для електронних сигарет, керуючись виключно натхненням, та новачкам при виготовленні бази бажано використовувати перевірені методи:

 1. Змішування в скляній ємності, простим зливанням туди всіх компонентів. Займає мінімум часу. Настоювати таку базу не потрібно, та є і мінуси, наприклад, навіть якщо купити найдорожчі компоненти, неможливість отримати однорідний самозаміс. Найбільше буде відчуватися головний компонент, а інші просто не встигнуть розкритися.
 2. Самозаміс з вивітрюванням. Для нього потрібно купити спеціальну скляну колбу і замовити аромати, які найбільше подобаються. Змішати все це і залишити настоюватися на 12 годин в темному місці незакритим. Після цього суміш повинна ще постояти недоторканою близько двох днів. Заправлена ​​електронна сигарета повністю розкриє смак всіх компонентів, та потрібно замовляти якісні бази.
 3. Міксером. Звісно, для самозамісу бажано придбати окремий міксер. Всі компоненти ретельно збиваються і вспінюються. Вони готові до вживання відразу ж, але електронна сигарета з таким наповнювачем дає різкий смак, що не всім подобається.
 4. Нагрівання на водяній бані. Щоб виконати цю процедуру, потрібно купити скляну ємність і змішати в ній компоненти. Поставити суміш на водяну баню з температурою води близько 60 градусів за Цельсієм. Її потрібно гріти кілька разів, дотримуючись інтервалу в одну добу. Зберігати в темному місці. Заправлена ​​електронна сигарета розкриває найтонші відтінки самозамісу. Купити таку ж суміш в інтернет-магазині в Україні вже готову дуже складно, хоча і реально.

До вибору бази слід ставитися відповідально. В Україні є непоганий вибір складів, з яких можна зробити свою унікальну базу. Залишилося тільки визначитися.

Чому інгредієнти потрібно купувати в інтернеті

Інтернет-магазин пропонує все для любителів вейпів. Якщо людина творчо підходить до складів, за допомогою яких випускає пар, купувати суміші, щоб робити самозаміс – кращий спосіб отримати унікальне поєднання смакових і ароматичних властивостей. Крім цього інтернет-магазин пропонує інші переваги:

 • великий асортимент компонентів для самозамісу з доставкою;
 • доступні ціни на представлену продукцію;
 • акції, завдяки яким ціна може істотно знизитися;
 • якісна консультація від професіоналів, якщо виникли проблеми з вибором;
 • швидка доставка по всіх регіонах країни;
 • сертифікати якості на продукцію.

Україна лише освоює використання електронних сигарет, але вже зараз людей з вейпами можна побачити будь-де. Це корисніше ніж звичайний тютюн і, завдяки доставці до всіх регіонів країни, щоб купити свою суміш, не потрібно далеко їхати за базою для самозамісу. Все можна придбати в інтернеті.

Підписка на новини: