Акумуляторні батареї для електронних сигарет (e-cigarette)

У цій категорії немає товарів.


Акумуляторні батареї для електронних сигарет (e-cigarette)

   Акумуляторна батарея для електронної сигарети - це одна з найважливіших частин цього модного девайса. Саме тому до вибору акумулятора необхідно підійти дуже уважно. Це ж стосується самої експлуатації, так як неправильне використання може заподіяти шкоду як самому пристрою, так і парильників.

Будова акумулятора для електронної сигарети   

   Суть роботи акумуляторних батарей полягає в нагріванні атомайзера і виробництві пара. Акумулятори для електронних сигарет складаються з металевого корпусу, акумулятора, мікросхеми і коннектора. Не дивлячись на простоту будови, існує маса їх різновидів і видів. Багато новачків думають, що батарейка повинна мати досить скромні розміри. Але досвідчені вейпери знають, що чим делікатніше розмір батарейки, тим нижче його енергоємність.

Як вибрати акумулятор для електронної сигарети

   Є ряд моментів, які потрібно враховувати під час вибору акумулятора для електронної сигарети:

• Високий рівень енергоємності. Саме завдяки йому визначається термін експлуатації електронного парогенератора без підзарядки. Енергоємність вимірюється в mAh (міліампер-годинах) і визначає, яка кількість міліампер здатна дати батарея за кілька годин.

• Високий показник номінального струму. Важливо придбати акумулятор, безпечно постачає струм, при цьому не перегріваючи пристрій.

• Висока напруга під час використання. Цей фактор є досить великою перевагою для акумулятора. Для вейпера це означає, що акумуляторна батарея доставляє гаджету більше напруги. А це означає, що електронна сигарета дає більше пара. Крім цього, чим більше доставляється напруги, тим менше працює акумулятор. Це говорить про довгострокову перевагу.

• Низька температура при використанні. Високий ступінь нагріву є основною причиною передчасного пошкодження акумуляторів. Для того, щоб акумулятор протягом часу служив, а використання електронної сигарети було безпечним, рекомендується вибрати акумулятор, що працює на найнижчих температурах.

   Наш інтернет магазин пропонує вам купити акумулятор для електронної сигарети за приємними цінами. Серед багатого асортименту ви завжди знайдете відповідну модель. Якщо у вас з'явилися питання або вам потрібна додаткова консультація або допомога у виборі - наші менеджери завжди будуть раді вам допомогти і дадуть відповідь на всі ваші запитання.
   Бажаємо приємних покупок!

Підписка на новини: