Умови угоди


Умови угоди

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА.

1.1. Оформляючи замовлення на сайті https://mirk.com.ua, Покупець погоджується з цими умовами.

1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на сайті https://mirk.com.ua.
Інтернет-магазин залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, аналіз відвідуваності сайту, електронна розсилка).

1.3. Реєструючись на сайті https://mirk.com.ua, Покупець погоджується надати достовірну, точну інформацію про себе та своїх контактних даних.

2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ.

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту https://mirk.com.ua і сторінки ВКонтакте - https://vk.com/hookah_buy, а також за телефонами +38 (098) 886 08 42, +38) 063) 437 74 02.

2.2. Якщо замовлення зроблене за допомогою сайту в робочий час (понеділок-неділя з 14.00 до 19.00), представник інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення в найближчі 4 години. Якщо замовлення зроблене в неробочий час або святкові дні, представник інтернет-магазину зв'яжеться з Покупцем найближчим робочий час.

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказаний при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром з ним зв'яжеться представник інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, уточнення умов оплати і доставки.

2.4. Замовлення не рахується оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення з представником інтернет-магазину по телефону (в разі, якщо Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мобільного зв'язку і т. Д.).

3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА.

3.1. Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом "Доставка і оплата".

3.2. Покупець розуміє можливість виникнення ситуації, при якій на доставку буде потрібно більше 2 робочих днів (через особливості роботи служби доставки; великого обсягу замовлень і в зв'язку з цим подовження термінів оформлення кожного замовлення, і т. Д.), Або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому інтернет-магазин https://mirk.com.ua перебирає ніяких зобов'язань по відшкодуванню будь-яких збитків Покупця, пов'язаних з несвоєчасною доставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни доставки, він має право відмовитися від замовлення в день його оформлення зв'язавшись з оператором інтернет-магазину https://mirk.com.ua.

4. Перевірка доставленого товару.

4.1 Якщо Покупець замовив доставку по Україні кур'єрською службою доставки, він зобов'язаний перевірити кількість і якість одержуваного товару на відділенні в присутності співробітника фірми.
Якщо при отриманні замовлення Ви виявите невідповідний замовленням продукт, Ви зобов'язані скласти з представником фірми-перезозчіка акт прийому-передачі, вказавши в ньому детально всі недоліки товару.

Важливо! Обов'язково повідомте співробітника магазина про існуючу проблему по телефону (098) -886-08-42, (063) -437-74-02 або напишіть сюди https://mirk.com.ua/index.php?route=information/abuses

Якщо товар був забраний з відділення, значить покупець не має претензій до співробітників магазину і його все влаштувало.

4.2 Якщо покупець замовив кур'єрську доставку або забирає замовлення самовивозом, він зобов'язаний оглянути цілісність і комплектацію товару зі співробітником магазину при отриманні. Якщо покупець не має бажання або можливості оглянути товар при отриманні, співробітники магазину не несуть відповідальності за цілісність або якість товару.

5. ГАРАНТІЯ. ПОВЕРНЕННЯ. ОБМІН.

5.1. З огляду на те, що кальяни - це сувенірна продукція та пошкодити його покупець може в перший же день, гарантія на ці товари не надається.

5.2. Повернення товару та обмін можливий протягом 14 днів за умови НЕ ВИКОРИСТАННЯ ТОВАРУ, цілісності упаковки, цілісності товару. Товари, які були у використанні поверненню та обміну не підлягають. Повернення грошей за товар здійснюється за ціною, вказаною на момент покупки.

5.3 Якщо замовлення доставлявся до покупця фірмою-перевізником, то покупець зобов'язаний зв'язатися зі співробітником магазину по телефону в робочий час і повідомити про проблему (098) -886-08-42, (063) -437-74-02. Покупець оплачує доставку товару фірмою-перевізником при обміні або поверненні. Після отримання наш менеджер перевіряє цілісність товару, його повну комплектацію, чи дійсно товар не використовувався. Якщо все вірно, кошти повертаються або замінюється на аналогічний товар на протязі 5 робочих днів (якщо аналогічний товар відсутній, можлива заміна на інший з урахуванням покриття різниці в ціні).

5.4 Якщо замовлення забирали самовивозом, покупець зобов'язаний зв'язатися зі співробітником магазину по телефону в робочий час і повідомити про проблему (098) -886-08-42, (063) -437-74-02. Покупець для обміну або повернення повинен доставити товар до місця самовивозу в робочий час за домовленістю про час з менеджером. Менеджер перевіряє цілісність товару, його повну комплектацію, чи дійсно товар не використовувався. Якщо все вірно, кошти повертаються або замінюється на аналогічний товар (якщо аналогічний товар відсутній, можлива заміна на інший з урахуванням покриття різниці в ціні).

5.5. Якщо замовлення доставлявся кур'єрською службою, повернення коштів за доставку не надається. Покупець зобов'язаний зв'язатися зі співробітником магазину по телефону в робочий час і повідомити про проблему (098) -886-08-42, (063) -437-74-02. Покупець для обміну або повернення повинен доставити товар до місця самовивозу в робочий час за домовленістю про час з менеджером. Менеджер перевіряє цілісність товару, його повну комплектацію, чи дійсно товар не використовувався. Якщо все вірно, кошти повертаються або замінюється на аналогічний товар (якщо аналогічний товар відсутній, можлива заміна на інший з урахуванням покриття різниці в ціні).

5.6 Гарантія на товари з уцінкою, знижками не розповсюджується. Обміняти або повернути їх неможливо.

6. УМОВИ ДОГОВОРУ.

6.1. Інтернет-магазин https://mirk.com.ua залишає за собою право змінювати умови даної Угоди.

6.2. Інтернет-магазин https://mirk.com.ua зобов'язується надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

7. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

7.1. Інтернет-магазин https://mirk.com.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти і ціни.

7.2. Інтернет-магазин https://mirk.com.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи збитки від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання або неможливості використання даного сайту.