Співробітництво


   Східна культура і східні традиції сьогодні користуються великою популярністю. Зовсім недавно куріння кальяну вважалося екзотикою, доступною тільки обраним. Але сьогодні купити кальян від найвідоміших компаній Єгипту, Туреччини, Китаю та Німеччини можна в самому широкому асортименті і долучитися до однієї з найдавніших традицій куріння ароматного диму, в прикрашеної в східному колориті кальянної або сидячи у себе вдома, в колі своїх друзів.

   Наш інтернет-магазин "Світ Кальянів" пропонує своїм покупцям тільки перевірені моделі кальянів і аксесуари до них за доступними цінами і ми будемо раді надати ресторанам і барам, а також оптовим продавцям, як невеликі, так і великі партії кальянів обраної компанії, мундштуки, колби , вугілля і тютюн за цінами виробника. Світ кальянів "пропонує взаємовигідне співробітництво!   Всі умови покупки кальянів і їх комплектуючих у нас вигідні, а ціни невисокі.

До наших переваг можна віднести:

  • широкий асортимент продукції різних виробників;
  • невисокі ціни;
  • висока якість кальянів;
  • швидку доставку по Києву та в будь-яке місто України;
  • постійна наявність товару на складі.

   Ми працюємо з 2011 року, і за цей час змогли налагодити контакти та укласти договори з перевіреними і надійними компаніями-виробниками. У нас ви можете замовити кальяни з доставкою або вивезти їх самостійно. Купити оптом кальяни у нас ви можете з гнучкою системою знижок, яка вам напевно сподобається!

 

Чому краще купити кальяни оптом у нас?

   Чи шукаєте ви дорогу модель кальяну, яка стане частиною інтер'єру, або невисокий по вартість, але якісний кальян для власного використання, ви обов'язково знайдете його у нас! Ми дбаємо про наших покупців і постійно розширюємо асортимент нашої продукції. І головне, купивши кальян, ви завжди можете купити у нас і його комплектуючі та будь-який вид вугілля. Вам більше не потрібно купувати все в різних місцях!

   Перед оправкой все укомплектовані замовлення ретельно перевіряються. При необхідності ми здійснюємо відправлення в день замовлення! До кожного клієнта ми підходимо індивідуально і готові розглянути всі варіанти і умови співпраці. Замовити і купити кальяни оптом ви можете онлайн на нашому сайті, або зателефонувавши нам за телефонами, вказаними тут же.