098 886 08 42

Єгипетські кальяни Khalil Mamoon

Єгипетські кальяни Khalil Mamoon

HOT

Колба Khalil Mamoon прозора

  Чудова колба для єгипетських кальянів, яка підійде під кальяни відомого виробника Khalil Mamo..

320 грн.


Объем колбы - 2 л /

  Чудова колба для єгипетських кальянів, яка підійде під кальяни відомого виробника Khalil Mamo..

HOT

Колба чорна матова для єгипетських кальянів...

  Чудова колба для єгипетських кальянів, яка підійде під кальяни відомого виробника Khalil Mamo..

320 грн.


Объем колбы - 2 л /

  Чудова колба для єгипетських кальянів, яка підійде під кальяни відомого виробника Khalil Mamo..

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Що являє собою бренд Khalil Mamoon?

   Приємно часом зануритися у багатовікову традицію розкурювання ароматного кальяну. Аматори під час кальянного застілля відкривають для себе нові горизонти задоволення, любителі і експерти досліджують поєднання смаків або оцінюють тягу кальянної шахти, а деякі гуру віддають перевагу розкурюванням виключно іменитих моделей кальянів. Якраз для останньої групи справжніх знавців східної традиції Кальянокуренії на ринку існує відповідний бренд професійних кальянів - Khalil Mamoon. Khalil Mamoon - єгипетський бренд. Всі кальяни виключно ручної збірки можуть зовні мати невеликі похибки, шви, сліди спайки. Такі деталі тільки підтверджують автентичність і ексклюзивність кожного виробу. Чимала ціна представлених кальянів відповідає якості їх виконання, солідному статусу фірми і неперевершеним відчуттям при використанні кальяну.

Де, коли і ким заснована фабрика Khalil Mamoon

   Єгипетський майстер Кхаліл Маамун, що жив в 18 ст., Займався ремонтом масляних ламп, його професія вважалася високо затребуваною і престижною. Талановито реставруючи предмети антикваріату в палацах вищих чиновників Османської Імперії і Єгипту, ця людина до 70-ти років заробив собі почесний титул «ефенді», що в арабському світі означає пан, повелитель, правитель, сер. Свій перший кальян Кхаліл Маамун зробив в Туреччині. Особливістю виготовленої моделі був новий вид кальяну і використання металу, замість звичних натуральних матеріалів корпусу. Таким чином, Маамун першим створив звичний зразок сучасного кальяну з довгою металевою шахтою і відповідними роз'ємами під окремі елементи. Набуті знання, вміння і навички дбайливо передавалися в роду Маамун. Найважливішою привілеєм створюваних кальянів і понині залишається майстерність виготовлення і висока якість курильного приладу. Перший кальян Маамуна Ефенді сьогодні зберігається на почесному місці в сімейному музеї династії Маамун.

Популярні моделі кальянів Khalil Mamoon

   Багато споживачів відгукуються практично про всіх моделях кальянів Khalil Mamoon як про колекційних версіях мундштуків. Важкі, часом малогабаритні, дуже практичні і довговічні моделі Khalil Mamoon відносяться до справжніх творів мистецтва. Тут мова йде не стільки про шлангу, чаші або інших деталях кальяну, а скільки про ексклюзивну і масивної шахті самого приладу. Вона може бути виконана з латуні, міді, нержавійки, цинку та ін. Дорогих металів. Швидко і легко визначити підроблену модель від оригіналу допоможе логотип квітки лотоса і напис Khalil Mamoon арабською в'яззю. Англійський спосіб написання назви бренду може відрізнятися і це вважається нормою. Показником оригінальності вироби є дорогий метал і ручна збірка вироби, як це було сказано вище.

Найпопулярніші на сьогодні моделі кальянів Khalil Mamoon є:

* Shooting Star Ice Pot;

* Double Kamanja;

* Trimetal Small;

* Double Decker Ice Pot;

* Lotus і інші.

Ці моделі завоювали ринок споживачів США, Єгипту, багатьох східних країн Європи.

Чому варто замовити кальян Khalil Mamoon в інтернет магазині mirk.com.ua?

   Грандіозний товарообіг відповідної продукції сьогодні в більшій мірі переміщається в поле інтернет торгівлі. Це обумовлено швидкістю укладання угод про покупку, більш низькою ціною, ніж в спеціалізованих салонах, можливістю прати будь-які географічні кордони між покупцем і продавцем. Для вітчизняних поціновувачів кальянів наш інтернет магазин «Світ Кальянов» запропонує найвигідніші умови придбання брендового кальяну фірми Khalil Mamoon. Доставка в будь-яке місто країни, швидкий і прозорий спосіб оплати покупки, професійна консультація, пов'язана з усім деталями покупки - ось методи нашої роботи. Підказати, які комплектує найбільше підійдуть для вашого кальяну, допомогти зробити вибір серед вподобаних моделей, а також порадити найбільш відповідний саме Вам тютюн або заправку для кальяну допоможуть наші менеджери-консультанти. Щодня працюючи з продукцією, вивчаючи попит споживачів, цікавлячись елітними моделями кальянів Khalil Mamoon, наші співробітники здатні допомогти задовольнити всі Ваші вимоги.