098 886 08 42

Itsuwa

Itsuwa

Кліромайзер Itsuwa Tango (1.6 мл)

Односпіральной розбірний кліромайзер Tango (1,8 Ом).

45 грн.


Односпіральной розбірний кліромайзер Tango (1,8 Ом).

Кліромайзер Itsuwa Tango-D XL (3 мл)

Двухспиральный розбірної клиромайзер Tango-D XL (2,2 Ом) 3мл

74 грн.


Двухспиральный розбірної клиромайзер Tango-D XL (2,2 Ом) 3мл

Електронна сигарета Itsuwa CBD в кейсі (380mAh)...

   Дана електронна сигарета має хороші, технічні характеристики - акумуляторну батарею пот..

395 грн.


Тип випаровувача - Кліромайзер / Тип пристрою - Міні сигарета / Ємність акумулятора - 380 mАh / Тип різьби батарейного модуля - 510

   Дана електронна сигарета має хороші, технічні характеристики - акумуляторну батарею пот..

Кліромайзер Itsuwa Tango-D (1.6 мл)

Двухспіральной розбірний кліромайзер Tango-D (2,2 Ом), сумісний з усіма батареями серії eGo.

49 грн.


Двухспіральной розбірний кліромайзер Tango-D (2,2 Ом), сумісний з усіма батареями серії eGo.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

  Itsuwa Electron - це китайське підприємство, діяльність якого спрямована на розробку, виробництво і збут високоякісних електронних сигарет, комплектуючих і аксесуарів до них. Розташована поблизу шеньчженських міжнародного аеропорту Баоань в провінції Гуандун, компанія має в своєму розпорядженні заводом площею 8000 м2 і штатом більше 1000 співробітників, де 10% - це технічні фахівці. Нещодавно ми інвестували близько 2 млн. Китайських юанів в будівництво беспильность виробничого цеху в 2000 м2 відповідно Нормами оптимального виробництва (GMP).

  З моменту свого заснування в 2010 році Itsuwa Electron пропонує тільки високоякісну продукцію і надає ODM / OEM послуги. Ми співпрацюємо з більш ніж 100 компаніями по всьому світу. Таке досягнення стало можливим завдяки роботі на наших співробітників, постійному науково-технічному прогресу і строгому контролю якості.

Чому варто купувати електронні сигарети Itsuwa

   Технологія - це запорука продуктивності, основоположна будь-якої діяльності з самого початку. Таким чином, ми завжди прагнули задіяти якомога більше талановитих і кваліфікованих працівників. Сьогодні наш відділ досліджень і розробок налічує до 20 інженерів з 5-річним досвідом роботи в даній сфері виробництва, 10 інспекторів ОТК і 60 кваліфікованих робітників для контролю якості (QC) та контролю якості в процесі виробництва (IPQC). Майже за 4 роки плідної діяльності Itsuwa отримала понад 20 патентів на промисловий зразок і винаходи.

   В процесі вдосконалення технологій якість виступає ключовою ланкою. Ми успішно пройшли сертифікацію ISO9001, а наша продукція була схвалені CE і RoHS і гарантує промислову і екологічну безпеку. Ми вибираємо постачальників продукції на конкурсній основі, набуваючи, таким чином, найбільш якісна сировина. Наприклад, рідини для електронних сигарет поставляються Dekang і Hangsen, а акумуляторні елементи закуповується у Desay Group, HGB Zhongjia Boneng, Han'ge - провідних виробників в китайській електронної промисловості.
   Наша виробнича база в Баоан р Шеньчжень повністю оснащена виробничим і контрольно-випробувальним обладнанням, дозволяючи виконувати будь-які вимоги замовника по розробці зразків, пробним замовленнями і обсягами виробництва, як в Китаї, так і за кордоном. Наше універсальне обладнання представлено: автоматичні розливні машини для e-рідини, високочастотні зварювальні апарати, обладнання для виготовлення подарункових упаковок, обладнання для закупорювання алюмінієвою фольгою, намотувальні машини, етикетировочні машини, прилад для випробування електронних сигарет, прилад для випробування одноразових електронних сигарет, гарячий ламинатор , вібростенд, випробувальне обладнання при постійній температурі і вологості.

   Якісне обслуговування і чесність по відношенню основний принцип роботи компанії Itsuwa Electron. Наша репутація побудована на стабільному виробництві високій якості і своєчасну доставку. Завдяки роботі наших співробітників, ми можемо запропонувати широкий асортимент безпечних електронних сигарет за доступними цінами. Проте, співпраця з Вами - це переважний чинник нашого розвитку і прогресу.

markerВідчинити мапу