098 886 08 42

Про магазин

 

   Наш інтернет-магазин "Світ кальянів" займається продажем кальянів з 2011 року. Ми зібрали в своєму каталозі тільки кращі моделі кальянів Єгипту, Туреччини, Німеччини, Китаю. Вони можуть використовуватися за призначенням, або стати декоративним предметом у вашому інтер'єрі.

   Сьогодні кальяном вже важко когось здивувати. Але ми поповнюємо свій асортимент новими моделями, які дозволять вам не тільки насолоджуватися високою якістю куріння, а й доставлять естетичне задоволення від споглядання їх форм, прикрас, кручених візерунків - класичного або сучасного дизайну.

 

Широкий асортимент унікальних кальянів за доступними цінами!

   За чотири роки своєї роботи ми уклали договори на поставку кальянів від відомих компаній, кожна з яких випускає кальяни високої якості, прості у використанні. Вони мають свій унікальний, впізнаваний стиль і стануть гідною прикрасою вашого будинку або вашого ресторану, кальянної.

   Ми продаємо кальяни за доступними цінами, і звертаючись до нас, ви отримуєте можливість:

  • купити кальяни оптом і в роздріб за цінами виробника і зручному сервісу;
  • придбати до них всі комплектуючі, а також тютюн і вугілля.

   На всі наші кальяни ми даємо гарантію, встановлену компанією-виробником, а наші постійні клієнти і оптовики можуть розраховувати на спеціальні, знижені ціни.

"Світ кальянів" - ми працюємо для вас!

   Світ кальянів нами вивчений досконально! Ми готові стати вашим провідником в ньому і надати тільки якісні і кращі моделі сучасних і стильних німецьких кальянів, класичні та розкішні кальяни Єгипту і Туреччини і недорогі, але дуже практичні китайські моделі. Всі моделі кальянів, які ви можете у нас вибрати, створені з якісних матеріалів і відповідають сучасним стандартам. При покупці кальяну з аксесуарами ви можете розраховувати на дуже хороші знижки!

   Замовлення ми приймаємо, обробляємо і видаємо 7 днів на тиждень, без вихідних. Ви можете вибрати будь-який вид доставки, або забрати замовлений кальян самі.

   У нас ви можете купити кальян високої якості, який можна подарувати своєму другові, родичеві або піднести своєму діловому партнерові. Він буде прикрашений розписом та інкрустацією, а його курильні можливості будуть такі ж високі!


З повагою, команда магазину Світ Кальянів.

markerВідчинити мапу