Категорії


Рекомендовані


Акції


Відгуки про товари

  Вітаємо в інтернет-магазині кальянів! У сучасному суспільстві важко знайти людину, яка не знає що це за курильний пристрій. Через наш сайт можна легко знайти нагріле, аксесуари і комплектуючі - все для кальяну.

Світ кальянів

    Ви знайдете корисну інформацію, якщо мало знайомі з темою, або зовсім нічого не знаєте. Поради та рекомендації. Це стосується в першу чергу правильного використання - заправка, збірка і інші операції Але спочатку варто трохи розібратися, і в цьому допоможе інформаційний розділ нашого інтернет-магазину.

   У двадцять першому столітті не потрібно нікуди їхати - достатньо лише зайти в інтернет-магазин, де є все для кальяну. Відвідайте розділ сайту, зробіть вибір, керуючись характеристиками і фотографіями, і оформляйте замовлення. Далі, навіть якщо Ви відмовитеся від кур'єрської доставки і поїдете в магазин, то будете знати, що не підете звідти з порожніми руками.

Все для кальяну

   Завдяки широкому асортименту і розумними цінами замовте те, що Вам сподобається. Заходьте в інтернет-магазин і вибирайте подарунки собі та близьким.

аксесуари:

  • вугілля;
  • тютюн;
  • Калауд;
  • чаші;
  • Трубки.

кальяни:

  • маленький;
  • середній;
  • великий.
  • походження

   Версій походження багато, але найголовніша вважає батьківщиною Індію, звідки це заняття поширилося по Малій Азії і далі. Без такого атрибута складно уявити собі східну чайхану або паб європейського формату. Крім того, все більше і більше людей прагнуть завжди мати курильний пристрій під рукою, щоб розслабитися будинку.

   І, не дивлячись на те, що такого способу куріння сотні років, в Європі став популярний в дев'ятнадцятому столітті і в двадцять першому столітті для цього не потрібно їхати за тридев'ять земель.

Особливості конструкції

    Сучасне пристрій цього пристосування функціонально не зазнало змін. Виробники стали використовувати інші матеріали; замість порожніх кокосів і гарбузів - скляні колби, а замість шкіряних трубок - силіконові. Зараз кальян пропонують в традиційній формі, електронні або дизайнерські. Правда, останні часто не використовуються для куріння, а служать прикрасою інтер'єру.

Переваги інтернет-магазину

   Заберіть покупку самі, або замовте кур'єрську доставку. У першому випадку - відвідайте магазин, який розташований в Києві недалеко від станції метро Шулявська. У разі, покупки повного набору аксесуарів і витратних матеріалів - рекомендуємо замовити доставку на будинок.

   Також можлива онлайн продаж оптом з доставкою поштою до Львова, Харкова, Одеси, Дніпропетровська та інших міст України.

Підписка на новини:
markerВідчинити мапу